FAQ – Szkoła Językowa Twój StartUp

FAQ

W ofercie każdy język ma taką samą cenę, uczestnik kursu płaci 50 zł za pojedynczą lekcję, kurs opłacany jest z góry za 3 albo 6 miesięcy, zatem płatność, którą ponosi zainteresowany to 1200 zł netto / płatność z góry za 3 albo 6 miesięcy.

Aby sprawdzić poziom języka, którego chcesz się uczyć, skorzystaj z testu dostępnego tutaj.

Możesz zapisać się na zajęcia, kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy, uiścić opłatę poprzez naszą stronę lub pisząc na adres kamila.kwiatkowska@twojstartup.pl

Kurs obejmuje 24 lekcje, czas na zrealizowanie go to 3 miesiące. Zajęcia odbywają się 1/2 razy w tygodniu w zależności od rodzaju kursu / płatność z góry za 3 albo 6 miesięcy.

Informacje na temat rozpoczęcia kursu podane są na stronie głównej. Nie można dołączyć do trwającego już kursu, możliwe jest zapisanie się na następną turę. W razie wątpliwości zawsze można skontaktować się z nami mailowo.

Zajęcia stacjonarne dostępne są w oddziale Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Twój Startup w Warszawie (Atlas Tower – Aleje Jerozolimskie 123a). Zajęcia online odbywają się poprzez wybrane przez nauczyciela narzędzie, np. Zoom.

Możesz zadzwonić pod numer +48 506 503 702, bądź skontaktować się mailowo i wysłać wiadomość na adres Szkola@twojstartup.pl

Nauczyciele to wykwalifikowana kadra z całej Polski, są to osoby z certyfikatami, bądź po studiach związanych z wykładanym językiem.

Materiały udostępniane są przez nauczyciela. Jeśli wymagany jest na zajęciach podręcznik, uczeń zobowiązany jest zakupić go samodzielnie.

pl_PLPolish
en_GBEnglish ru_RURussian pl_PLPolish