Szkoła Językowa Twój StartUp

Dołącz do szkoły języka polskiego dla obcokrajowców

Zostaw nam do siebie kontakt!

Administratorem danych osobowych, pozyskanych za pośrednictwem formularza jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP", dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu. Pełna informacja o przetwarzaniu danych dostępna tutaj.

Zajęcia Online bez wychodzenia z domu
Zajęcia grupowe odbywają się za pośrednictwem łatwego w obsłudze programu. Wystarczy komputer i dostęp do internetu.
Zdaj państwowe egzaminy
Zacznij naukę polskiego już dziś aby móc uzyskać stałą rezydencję w Polsce.
Start zajęć
Nowe 3-miesięczne kursy na poziomie A1 i B2 od października

Jak się zapisać?

Hej, to proste Nasz laptop pomoże Ci przejść przez zapis samodzielnie. Podążaj za wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Powodzenia!

Wybierz dla Siebie najlepszy kurs!

Zdecyduj czy wolisz zajęcia indywidualne czy grupowe, wybierz swój poziom i odpowiadające Ci godziny! Zapłać online kilkoma kliknięciami.

Kurs październik - luty

Brak Miejsc

Od 39,00 zł - 90 minut

Kurs 3 miesiące

Grupa 3 - 6 osobowa
Poziom A1
90 minut 2 razy w tygodniu

Cena od 312 zł/miesiąc

Zajęcia indywidualne

Innowacyjna platforma Edu-Hub
Start już wkrótce

109,00 zł - 90 minut

Przeprowadzonych kursów
Zadowolonych klientów
Zdanych egzaminów

Nasi lektorzy

To wykwalifikowane osoby, wybrane spośród członków naszej StartUpowej społeczności!
Poznaj ich:

Małgorzata Malinowska

absolwentka Wydziału Polonistyki oraz Wydziału Neofilologii UW.

Kamila Górna

Ucząc języka polskiego łączy swoją pasję poznawania różnych kultur z wykształceniem kognitywistycznym.

Aleksandra Furtak

ukończyłam filologię polską oraz logopedię kliniczną. Od ponad trzech lat mam niezwykłą przyjemność dzielić się wiedzą na temat mojego języka z kursantami z całego świata.

Krystyna Zyzańska

z wykształcenia polonistka glottodydaktyk, z pasji lektorka języka polskiego i trener międzykulturowy.

Agnieszka Korowajczyk

Jestem lektorką języka polskiego jako obcego oraz języka francuskiego.

Dmytro Lovtsov

Absolwent Krzyworskiego Uniwersytetu Państwowego. Zna ponad 4 języki obce i planuje nauczyć się języka hiszpańskiego.

Podziel się z nami Swoją opinią na temat kursów i ich dostępności

Nasze Projekty

pl_PLPolish